Oskar Ostaszewski

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Lublin
Faktura VAT

Oskar Ostaszewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/574 opinie
Dla użytkownika Oskar Ostaszewski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2016
KUL
Magister
filologia angielska
10.2015 - 06.2017
UMCS
Magister
translacja konferencyjna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2014 - 06.2017
MOOSE Centrum Języków Obcych
10.2017 - 01.2020
Eklektika Language Means Business
11.2017 - 06.2019
L2 - Language Consulting
10.2018 - 06.2023
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Prowadzone zajęcia: gramatyka praktyczna, konwersacje, tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne, wybrane zagadnienia translatoryki.
10.2019 - 03.2020
Target & Shane Language Training

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 74
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2023

Polecam. Zajęcia prowadzone w bardzo fajny sposób. Oskar przedstawia materiał w sposób zrozumiały i przystępny. Wideo, które oglądam w ramach pracy domowej na następne zajęcia przekazuje dodatkową wartość w postaci ciekawej wiedzy.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2023

Zdecydowanie polecam lekcje z Oskarem. Nie tylko są one merytorycznie bogate, ale także prowadzone w przyjaznej atmosferze. Oskar zawsze jest dobrze przygotowany, dostosowując materiały do potrzeb ucznia. Często korzysta z interesujących filmów i artykułów. W moim przypadku lekcje pozwoliły mi skutecznie opanować język i przejść z poziomu intermediate do advanced.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2023

Jakość zajęć na wysokim poziomie. Żadna minuta nie jest marnowana, od razu przechodzi się do rzeczy. Oskar nie odpuszcza wielokrotnie popełnianych błędów, konsekwentnie koryguje i tłumaczy co, jak i dlaczego. Najważniejsze - zajęcia są skuteczne.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2023

Polecam zajęcia z Oskarem zarówno ze względu na ich merytoryczną wartość jak i przyjemną atmosferę w czasie zajęć. Lekcje są zawsze przygotowane na wysokim poziomie i dostosowane do oczekiwań i potrzeb osoby uczącej się. Do tego ciekawe materiały w postaci filmów i czasami również artykułów. Jeśli ktoś chce nauczyć się języka na pewno nie będzie rozczarowany.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Zdecydowanie polecam lekcja angielskiego u Oskara! W moim przypadku chodziło o to, aby w związku ze zmianą pracy, w krótkim czasie umożliwić mi komunikację z moim współpracownikami. Oskar naprawdę potrafi dopasować swój styl nauki nie tylko do preferencji ucznia, ale także do specyfiki branży w jakiej się porusza. Dzięki jego lekcjom, bardzo szybko potrafiłem porozumieć się z innymi osobami a dzięki temu mogę swobodnie pracować w firmie, gdzie podstawowym językiem komunikacji jest język angielski. Zdecydowanie polecam!

avatar
BAsia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2023

Oskar to najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim do tej pory pracowałam. Jest uporządkowany, dba o każdy szczegół, ma doskonały akcent i ogromna wiedzę. Lekcje są ciekawe, dynamiczne i szybko widać efekty. Bardzo polecam :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2023

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z p. Oskarem. W zajęciach uczestniczymy we dwie z koleżanką.
Prowadzący poświęca Nam 100% uwagi. Wyłapuje nasze błędy, braki w wiedzy. Tłumaczy trudne zagadnienia, dodatkowo przesyła przydatne linki i zadania, które utrwalają temat.
Zajęcia prowadzone są w ciekawy i dynamiczny sposób oraz z dużą cierpliwością. Polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2023

Bardzo polecam. Dzięki lekcjom z p. Oskarem udało mi się przygotować do egzaminu C1 Advanced i uzyskać certyfikat. Każda lekcja była dobrze zorganizowana, a czas w pełni wykorzystany. Nauczyciel zaangażowany i cierpliwy, z indywidualnym podejściem do ucznia. Zajęcia na naprawdę wysokim poziomie, zawsze przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze,. Nauka angielskiego była połączona z ciekawymi rozmowami na przeróżne tematy, dzięki czemu lekcje były też po prostu miło spędzonym czasem.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2022

Zaczęło się od mojej córki i jej marzeń o językowej klasie. Zrobiła niesamowite postępy w bardzo krótkim czasie, a to dzięki podejściu Pana Oskara. Zawsze perfekcyjny, wymagający ale i wspierający ucznia na każdym kroku, a przede wszystkim potrafiący wzbudzić zainteresowanie językiem - kluczem do wielu innych dziedzin.
Postanowiłam wrócić do nauki po ponad 25 latach – to trudne dla mnie, ale nie mniej dla mojego Nauczyciela. Pan Oskar doskonale wyczuwa moje wzloty i upadki, mobilizując, podrzucając coraz to nowe pomoce i tłumacząc cierpliwie (to co już przecież tłumaczył ostatnio ;).

Polecam z pełnym przekonaniem postępów pod opieką Pana Oskara.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2022

Oskar jest najlepszym nauczycielem języka angielskiego z jakim pracowałam. Zawsze perfekcyjnie przygotowany do zajęć, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, a także wysokim poziomem kultury osobistej. Jego zajęcia zawsze są prowadzone w atrakcyjny i dynamiczny sposób, a każda sekunda właściwie wykorzystana. Jest cierpliwym i wymagającym lektorem, dzięki niemu poczyniłam ogromne postępy, zwłaszcza jeśli chodzi o mówienie. Polecam w 100%.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2022

Oskar, nie jest pierwszym moim lektorem, ale zdecydowanie najlepszym. Bardzo merytorycznie tłumaczy każde zagadnienie, podpieracjac się przykładami z życia. Jego lekcje są bardzo dynamiczne, nigdy się na nich nie nudzę. Oskar jest osobą bardzo dobrze zorganizowaną, perfekcyjną, doświadczoną a przy tym bardzo sympatyczną. W cierpliwy sposób tłumaczy wszystkie tajniki języka.
Nasze lekcje są bardzo satysfakcjonujace i z przyjemnością moge polecić Oskara oraz świadczone przez Niego usługi.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2022

Oskar jest profesjonalistą najwyższej klasy, zawsze znakomicie przygotowany do zajęć. Jest wymagający, ale równocześnie dostosowuje swoje oczekiwania do poziomu ucznia. Zajęcia mają zwarty, skondensowany charakter, tak że nawet jedna ich minuta nie jest stracona. Jednocześnie treści są serwowane w tak interesujący sposób, że całe zajęcia mijają jak z bicza strzelił. Oskar jest bardzo miłym człowiekiem o ogromnej, rozległej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej.
Potrafi on w sposób jasny, klarowny i przystępny wytłumaczyć każde, nawet najbardziej skomplikowane zagadnienie. Chociaż miałam w życiu wielu nauczycieli języka angielskiego, Oskar jest pierwszą osobą, która naprawdę zainteresowała mnie tym językiem. Polecam!

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2022

Zajęcia z p. Oskarem są bardzo urozmaicone, dzięki czemu rozwijam znajomość języka angielskiego w mowie, piśmie czy rozumieniu ze słuchu.
Metodologia prowadzenia zajęć jest tak skonstruowana, że co tydzień przerabiamy filmik, do tego mam krótkie zadanie domowe z poprawienia błędów, a na lekcjach dochodzą też zajęcia z gramatyki.

Tematy są różnorodne i poruszają różne dziedziny życia, przez co uczymy się przydatnego słownictwa i mamy możliwość uczestniczenia w dyskusji także na tematy bieżące.

Polecam bardzo!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2022

Zajęcia online z p. Oskarem mam od 2 lat.

Na początku obawiałam się formy zdalnej, jednak metody pracy p. Oskara sprawiają, że lekcje online w niczym nie odbiegają od zajęć stacjonarnych, są natomiast łatwiejsze do zorganizowania i pozwalają zaoszczędzić czas na dojazdy. Różnorodne materiały i narzędzia sprawiają, że lekcje mają ciekawą formę oraz są efektywne.

Jeżeli naprawdę zależy Ci na postępach w nauce angielskiego i szukasz nauczyciela, który wesprze Cię swoją wiedzą i systematycznym podejściem - polecam p. Oskara, który jest zaangażowanym, cierpliwym i jednocześnie wymagającym nauczycielem.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Oskar nie był moim pierwszym lektorem. Współpracowałem z wieloma innymi nauczycielami cieszących się dobrą reputacją, natomiast dopiero Oskar sprawił, że udało mi się podejść do rozwoju angielskiego z dużą konsekwencją i co istotne z efektami.

Bardzo merytoryczne podejście jeżeli chodzi o metody nauczania, ale i wysoki profesjonalizm organizacji zajęć.

Polecam wszystkim: tym którzy dopiero zaczynają rozwój w tym kierunku, ale i osobom, które "sparzyły" się na innych metodach lub osobach.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Mogę polecić Pana Oskara osobom, które mają zamiar przygotować się do matury. Główne zalety to empatyczne podejście do ucznia i jego potrzeb, dobry sposób tłumaczenia oraz adekwatne prace domowe. Polecam

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Pan Oskar jest świetnym nauczycielem. Potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć gramatykę oraz wyjaśnić i omówić popełniane błędy na wielu przykładach. Jest wymagający i zawsze starannie przygotowany do zajęć. W pełni wykorzystuje czas na naukę, która odbywa się w przyjaznej atmosferze. Pan Oskar bardzo dobrze przygotował mnie do matury rozszerzonej. Dostałem 86 %, w tym max liczbę punktów z rozprawki .Polecam wszystkim takiego nauczyciela.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2022

Bardzo polecam zajęcia z Oskarem. Jest nauczycielem wymagającym, motywującym i bardzo dobrze zorganizowanym. Bardzo cenię nowoczesne narzędzia, które podpowiada w kontekście samodzielnej nauki. Cenię Oskara za cierpliwość i chęć dokładnego wytłumaczenia zagadnień, które są dla mnie problematyczne.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2022

Oskar, pomógł mi w nadrobieniu zaległości do egzaminu na studiach. Lekcje z nim są na tyle ciekawe i efektywne, że kontynuuję naukę. Początkowo obawiałam się nauki zdalnej. Obecnie nie wyobrażam sobie, bym traciła czas na dojazdy na lekcje.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2022

Pań Oskar jest świetnym nauczycielem, bardzo wymagającym ale o to właśnie chodzi. Polecam wszystkim, którzy chcą w szybkim czasie opanować podstawy języka angielskiego.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Oskar to znakomity nauczyciel, wymagający i dokładny a zarazem cierpliwy i wyrozumiały. Dostosowuje metodę nauczania do potrzeb ucznia i jego tempa pracy. Motywuje do nauki. Nie ogranicza się tylko do książki ale zachęca do czytania prasy i książek oraz oglądania filmów jakie lubimy. Na lekcjach to omawiamy. Można rozmawiać na każdy temat. Dodatkowym atutem jest możliwość nauki zdalnej, co w niczym nie ustępuje zajęciom stacjonarnym a bardzo oszczędza czas ( na dojazdy). Bardzo polecam lekcje z Oskarem.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Świetny korepetytor. Dzięki jego korepetycjom osiągnąłem 100% z podstawy i 75% z rozszerzenia. Bardzo polecam :D

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2021

Oskar jest wspaniałym nauczycielem, ze znakomitym podejściem do swoich uczniów. Wymagający i dokładny, co bardzo motywuje do nauki, ale przy tym wyrozumiały gdy tak jak ja, jest się studentem i czasem brakuje czasu żeby coś powtórzyć. Po pierwszych zajęciach można mieć pewność, że trafiło się w doświadczone ręce, a jego metody dydaktyczne są intersujące i skuteczne.
Zajęcia z nim są bardzo ciekawe, nie jest to typowe robienie wyłącznie zadań z książki jakie znamy ze szkoły, dzięki czemu zajęcia z nim są przyjemnością, a nie smutnym obowiązkiem. Poruszane tematy są różnorodne i nie ma czasu na nudę. Fajne jest też to, że można porozmawiać dosłownie o wszystkim bez żadnego skrępowania. Co tydzień nowa porcja materiału do nauki, praca domowa, filmik, podcast, a nawet obejrzenie filmu lub serialu w zależności co kto lubi :)
Miałam początkowo wątpliwości czy zdalne zajęcia będą dobrym wyborem jednak przekonałam się, że w niczym nie ustępują zajęciom stacjonarnym. Zaczynam dostrzegać efekty, jednak jeszcze długa droga przede mną :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2021

Bardzo dobry nauczyciel, a właściwie znakomity. Zawsze przygotowany do zajęć, sporadycznie zdarzało mi się być nieprzygotowaną i od razu miał pomysł na inną formę zajęć. Na zajęciach dużo rozmawiamy bo głównie o to mi chodziła, co ustalane jest na pierwszych zajęciach. Na każdym spotkaniu rozmawiamy również o moich zainteresowaniach co dodatkowo uatrakcyjnia lekcje. Fajnie jest umieć po prostu pogadać z kimś o swoich zainteresowaniach po angielsku, co już potrafię. U mnie jest to gra na perkusji i gitarze. Podczas zajęć grupowych nie ma szans na poznanie takiego słownictwa. Wreszcie rozumiem anglojęzyczne programy, które pomagają mi udoskonalić moją grę na instrumentach.
Początkowo miałam wątpliwości czy lekcje online są dla mnie. Teraz wiem, że to najlepsze rozwiązanie. Siedzę sobie wygodnie w domu i nie muszę się niczym stresować, żadnych dojazdów i stania w korkach (szkoda na to czasu). Jak się pomylę to przed kamerka mniejszy wstyd niż na zajęciach stacjonarnych ;) Bardzo miła atmosfera, aż chce się logować.
Wymagający ale przecież o to chodzi jeżeli chcesz widzieć efekty. Co tydzień odpowiednia dawka materiału do nauki oraz praca domowa, wszystko skrupulatnie sprawdzane. Jak masz więcej czasu to proponuje różne ciekawe do odsłuchania podcasty, interesujące książki czy kanały na YouTube i wiele innych.
To co dla mnie najważniejsze, to że nauczył mnie myśleć po angielsku. Wreszcie widzę u siebie postępy i to chyba po raz pierwszy, a podejść już parę było.
Tak więc BARDZO POLECAM.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2020

Pan Oskar to najlepszy korepetytor. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, są ciekawe i żadna minuta nie jest zmarnowana. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, polecam z całego serca.

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2020

Wraz z Panem Oskarem przygotowywałem się zaledwie przez 3 miesiące do egzaminu CAE z zamiarem zdania na poziom C1. W efekcie egzamin zdałem na C2 osiągają prawie maksymalną liczbę punktów możliwych do zdobycia :)) Lekcje łączą wysoki poziom i efektywność nauczania z miłą atmosferą i ciekawymi dyskusjami, bardzo polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2020

Oskar jest zawsze doskonale przygotowany do zajęć i tworzy miłą, ale przede wszystkim profesjonalną atmosferę. Zajęcia są ciekawe i dynamiczne, idealnie dopasowane do potrzeb.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

Oskar kładzie nacisk na to, co moim zdaniem najważniejsze – na konwersacje. Do tego jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały, dzięki czemu łatwiej przełamać barierę językową. Co więcej, każda sekunda zajęć jest wykorzystana w 100%, a ja nie mam poczucia zmarnowanego czasu, ani pieniędzy. Zajęcia są zróżnicowane i bardzo intensywne, a przez to skuteczne. I strongly recommend this teacher!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2020

Każde zajęcia z Oskarem są wypełnione mówieniem, ćwiczeniem, tu nie marnuje się czasu. Oskar jest zawsze przygotowany, zawsze ma plan. Doceniam bardzo wytrwałość Oskara, szczególnie przy odpytywaniu z poprzednich zajęć ;-). Jak ktoś chce się nauczyć, chce mówić płynnie to tylko z Oskarem. Na zajęciach poruszane są ciekawe tematy, zawsze inne. Oskar jest kulturystą teoretykiem, nigdy nie był na siłowni a zna nazwy wszystkich sprzętów i to po angielsku ;-). Polecam gorąco.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Profesjonalne podejście do ucznia. Nauczyciel zawsze przygotowany. Cierpliwy. Polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2020

Oskar Ostaszewski jest DOSKONAŁYM nauczycielem. Lepszego nie można sobie wymarzyć. Jeśli chcesz poszerzyć swoje kompetencje językowe, to Oskar zadba o to, żeby tak się stało: zapozna Cię z gramatyką angielską, uwrażliwi na niuanse językowe, poprawi wymowę; skrupulatnie sprawdzi pracę domową, wyśle notatki z zajęć oraz materiały dydaktyczne. Jeśli zależy Ci, by rozmawiać po angielsku na tematy, którymi żyje współczesny świat, a nie ciągle opowiadać o tym jak spędziłeś/aś święta albo jak dojechać do centrum, to Oskar Ci to zagwarantuje. Jeśli chcesz poczuć uniwersytecką atmosferę, to Oskar Ci ją zapewni. Lekcje z Oskarem to Harvard, to Yale, to Oxford. Zapewniam, że będziesz latać wysoko. Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo, to Oskar zatroszczy się o to, żeby materiały dydaktyczne i tematy zajęć korespondowały z Twoimi zainteresowaniami. Jeśli cenisz nowatorskie podejście do nauczania, to z pewnością pozytywnie ocenisz nietuzinkowe metody dydaktyczne Oskara. Jeśli szukasz kogoś, kto zmotywuje Cię do nauki i będzie cieszył się z Twoich postępów, to dłużej nie zwlekaj i umów się na lekcje z Oskarem.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Najlepszy nauczyciel języka angielskiego jakiego miałem:) Lekcja odbywa się w bardzo przyjemnej atmosferze, zarówno online jak i stacjonarnie. Dzięki zajęciom z Oskarem mogłem wyjechać na program Work&Travel i porozumiewać się za granica bez żadnego problemu.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

Bardzo polecam lekcje z Panem Oskarem - świetnie przygotował mnie do matury z angielskiego:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Bardzo polecam zajęcia z Oskarem! To profesjonalny, kompetentny korepetytor, który zaraża swoją pasją do języka angielskiego. Podczas zajęć jest zaangażowany, potrafi skutecznie zmotywować do pracy, a jego metody przekazywania wiedzy sprawiają, że lekcje są ciekawe i skuteczne. Oskar wyróżnia się indywidualnym podejściem do kursanta i dostosowuje do niego poziom zajęć oraz wykorzystywane materiały edukacyjne. Kładzie duży nacisk na poprawną wymowę, ale potrafi również w przystępny i logiczny sposób wyjaśniać wszelkie zawiłości gramatyczne. Na spotkaniach panuje świetna atmosfera, która sprawia, że z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Szczerze polecam zajęcia u Pana Oskara. Lektor jest cierpliwy, ma wysokie kompetencje oraz ogromną wiedzę, którą świetnie przekazuje. Jest zawsze przygotowany i zaangażowany w każde zajęcia. Zajęcia dopasowane są do indywidualnych potrzeb słuchacza. Dzięki niemu potrafię rozmawiać po angielsku - dziękuję.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Uczysz się języka od wielu lat i nie widzisz postępów? Miałam tak samo. Polecam Oskara bo potrafi zdiagnozować problem i dostosować program zajęć w taki sposób aby uzupełnić Twoje braki.
Najbardziej cenie skuteczność i moim zdaniem jest to najlepszy nauczyciel z jakim do tej pory pracowałam. Gotowe, dedykowane materiały i świetne notatki z zajęć.
Naprawdę polecam jeśli jesteś gotowy na naukę i chcesz zobaczyć efekty.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Polecam zajęcia z panem Oskarem. Lekcje są przygotowane rzetelnie, nie są nudne, mają dynamikę i są realizowane w miłej atmosferze. Po zajęciach na maila otrzymuję materiał do pracy i powtórzenia z lekcji.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panem Oskarem. Zajęcia są w pełni dostosowane do moich potrzeb oraz umiejętności. Odbywają się w bardzo przyjemniej atmosferze, co pozwala na szybsze postępy. Po każdych zajęciach otrzymuję feedback oraz kwestię, którym powinnam poświęcić więcej czasu w trakcie przygotowań do kolejnych zajęć. Jest to niezwykle pomocne.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2019

Pan Oskar prowadzi swoje zajęcia bardzo profesjonalnie i według wypracowanego schematu, który jest porostu skuteczny. Oprócz tego zajęcia są prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze. Na pewno jeszcze wrócę na zajęcia do Pana Oskara, serdecznie polecam.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

W 1,5 m-c na zajęciach zostałem przygotowany do egzaminu z angielskiego (egz zdany na 5). Nauczyciel profesjonalny, merytorycznie bez zarzutu z doświadczeniem w nauce, do tego praktyk. Polecam wszystkim którzy poważnie myślą o nauce lub podszkoleniu się z języka angielskiego.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Lekcje języka angielskiego z Oskarem są bardzo interesujące, dzięki czemu jest się bardzo zaangażowanym w zajęcia co sprzyja nauce. Oprócz tego Oskar świetnie tłumaczy wszystkie zawiłości języka angielskiego, zapisując popełnione błędy i ćwiczy je z Tobą tak, żeby je poprawić. Mój angielski z pewnością się poprawił, dziękuję bardzo za pomoc.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2019

Oskar jest swietnym nauczycielem, kompetentnym i sumiennym.
Podczas zajec nie ma czasu na nude ani chwile przerwy ;). Kazda minuta wykorzystana jest maksymalnie.
Skrupulatnie realizowany plan lekcji zaowocuje nawet u tych ktorzy watpia w swoje mozliwosci(jak to bylo w moim przypadku). Polecam!
Ola

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Pierwszy nauczyciel, który nauczył mnie naprawdę mówić po angielsku! Po jego lekcjach zdałam certyfikat B2 First (FCE) z wynikami którym niewiele brakowało do C1! Bardzo indywidualne podejście do ucznia, skupia się na tym czego konkretna osoba najbardziej potrzebuje i z czym ma problemy, sam dostarcza materiały do nauki. Oskar jest bardzo kompetentny i cierpliwy, a lekcje nigdy nie były nudne. Często rozmowy po angielsku są o tematach interesujących ucznia, co bardzo pomaga w przełamaniu się do mówienia. Pierwszy raz w moim życiu nauka języka była przyjemnością i odbywała się bez stresu. :) Polecam każdemu, a szczególnie osobom którym tak jak mi wydaje się że "nie mają zdolności językowych"- okazuje się że to nieprawda, wystarcza dobry nauczyciel. :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2019

Pan Oskar to najlepszy nauczyciel ang. jakiego miałam. Cierpliwie wszystko tłumaczy, zawsze przygotowany do lekcji. Widać że nauka angielskiego to nie tylko jego praca ale i pasja. Co ważne ma b. przyjemny głos, co ułatwia naukę języka. W szybkim czasie pomógł mi przygotować się do egzaminu :) polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2019

Nauczyciel bardzo kompetentny, profesjonalny, punktualny i cierpliwy. Zapewnia wszystkie materiały, zajecia prowadzi w sposób ciekawy i indywidualnie dostosowany do potrzeb ucznia. Polecam.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2019

Polecam! jestem bardzo zadowolony...Oskar jest zawsze przygotowany do zajęć i kompetentny, poza tym bardzo cierpliwy,. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2018

Tylko i wyłącznie dzięki Panu Oskarowi polubiłam gramatykę. Gdyby nie mój ulubiony Pan Magister te wszystkie czasy i inne głupoty byłyby dla mnie czarną magią. Polecam z całego serca!

avatar
Franio
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2018

Pan Oskar to profesjonalista. Jest przy tym bardzo pozytywny i zabawny. Swoją pracę traktuje poważnie i wie co robi. Serdecznie polecam z całego serca. Sprawił, że gramatyka języka angielskiego nie ma już przede mną żadnych tajemnic.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2018

Oskar jest świetny :) dlaczego? punktualność, profesjonalizm, porządek, praca domowa i nowe słownictwo wysyłane na mail po każdej lekcji, nie trzeba kupować żadnych książek no i wie wszystko :) zajęcia to prawdziwa przyjemności i towarzyszy Ci to super uczucie, że z lekcji na lekcje umiesz więcej. Jest to najlepszy nauczyciel spośrod kilkudziesieciu spotkanych w szkołach i na kursach językowych. Serdecznie polecam!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2018

Pan Oskar sprawił, że po latach przerwy z przyjemnością wróciłam do nauki języka angielskiego. Zgodnie z moją prośbą główny nacisk kładzie na konwersację, stosując różnorodne techniki poprawiające moją komunikatywność, a zagadnienia gramatyczne umijętnie wpłata w proces nauczania. Punktualność i rzetelność w przygotowaniu do lekcji są też jego dużym plusem. Jako emerytowana nauczycielka bardzo polecam zajęcia z panem Oskarem.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Pan Oskar to profesjonalny nauczyciel. Zajęcia rozpoczynają się i kończą punktualnie. Naukę ułatwiają dobrze przygotowane, dobrane do poziomu ucznia, ciekawe materiały. Uczeń nie musi kupować dodatkowo podręczników. Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze. Pan Oskar cierpliwie tłumaczy gramatyczne zawiłości, odpowiada na wszystkie pytania, służy radą i pomocą. Nauka staje się dzięki temu przyjemna, a postępy można szybko zauważyć.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2018

Korepetycje z p. Oskarem oceniam bardzo dobrze. Poziom jest dostosowany do wiedzy ucznia. Pełny profesjonalizm oraz punktualność. Rożnorodność tematów i materiałów czyni lekcje ciekawe i interesujące.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Oskar jest bardzo profesjonalnym, cierpliwym i skutecznym nauczycielem. Na dodatek, jest bardzo solidny, kulturalny i punktualny. Jakość jego nauczania tkwi iż naprowadza swojego ucznia do prawidłowej odpowiedzi zamiast udzielać gotowej odpowiedzi . Oskar doskonale wychwytuje luki w wiedzy i na tej podstawie zadaje dodatkowy materiał. Polecam Jego jako znakomitego lektora języka angielskiego.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Polecam zajęcia z Oskarem. Zajęcia ciekawe i urozmaicone, Oskar jest zawsze dobrze przygotowany, bardzo dobre materiały dodatkowe.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, dużo słownictwa i rozmawiania co jest bardzo istotne jeśli ktoś chce też dobrze mówić po angielsku. Lekcje są zawsze dobrze zaplanowane i ciekawe. Polecam :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2018

Bardzo serdecznie polecam korepetycje z panem Oskarem. Widzę poprawę w moim angielskim.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2018

Polecam lekcje z Oskarem. Naprawdę można polubić język angielski, ja się powoli do niego przekonuję;) Zajęcia są ciekawe, dostosowane do mojego poziomu, urozmaicone. Atmosfera jest przyjemna a nauczyciel bardzo cierpliwy.

avatar
Mary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2018

Bardzo polecam korepetycje z Oskarem :) Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, Oskar jest rzetelny i profesjonalny, zawsze dobrze przygotowany. Elastyczny co do miejsca i czasu zajec. Wszystkie materiały potrzebne do lekcji dostaję od niego i nie muszę nic drukowac, kserowac itd. Polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2018

Szczerze polecam! Próbowałam zajęć z kilkoma osobami w Lublinie, ale dopiero po lekcjach z Oskarem zauważyłam widoczną różnice.Oskar jako jedyny na pierwszych zajęciach określił mój poziom, podkreślił na czym musimy popracować, a w czym jestem dobra i na co nie powinnam poświęcać, aż tyle czasu. Jest zaangażowany, zawsze przygotowany do zajęć, dysponuje swoimi materiałami, daje różne wskazówki np. jak pogłębić wiedzę, również poza zajęciami w łatwy i przyjemny sposób. Zajęcia są różnorodne, od czytania, konwersacji po słuchanie czy gry w języku angielskim. Godzina mija w sekundę! Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2018

Gorąco polecam korepetycje z Panem Oskarem. Bardzo indywidualne podejście do klienta. Metody nauczania pozwalają łatwo przyswajać duże ilości materiałów i słówek. Po kilkumiesięcznym okresie współpracy widzę znaczne postępy. Z czystym sumieniem polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2018

Szczerze polecam lekcje z Panem Oskarem. Zawsze przygotowany, punktualny, bardzo profesjonalny, niezwykle uprzejmy i bardzo cierpliwy. Posiada własne materiały dostosowując do poziomu ucznia. Polecam serdecznie :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2017

Pan Oskar prowadzi zajecia bardzo profesjonalnie, dostosował materiały i realizowane tematy indywidualnie do mojego poziomu. Zawsze jest punkualny i przygotowany do zajęć. Regularnie sprawdza przyswojone przeze mnie slownictwo. Bez wahania mogę polecić lekcje z tym nauczycielem.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Oskarem, który wykazuję się dużym profesjonalizmem, zaangażowaniem i cierpliwością. Pan Oskar jest zawsze przygotowany i punktualny. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, podczas których uczeń czuje się swobodnie. Jeszcze raz, serdecznie polecam :)
;)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Polecam, dzięki świetnie prowadzonym zajęciom widzę znaczną poprawę w zakresie słownictwa. Lekcje są prowadzone w sposób profesjonalny, a każde zagadnienie dokładnie wytłumaczone.

avatar
M.Sowa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2017

Jestem bardzo zadowolona z moich korepetycji ponieważ są one prowadzone w milej atmosferze przy pełnym profesjonalizmie ze strony Oskara. Jest On osobą konkretna, cierpliwa , zawsze przygotowuje dużo materiałów.  Na każdej lekcji Oskar sprawdza moje słownictwo z ostanich zajęć. Sama jestem zdzwiwiona , że bez większego trudu potrafię zapamiętać tyle słówek z lekcji i nie muszę wkładać w to większego wysiłku. Takie korepetycje to sama przyjemność . Gorąco polecam

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2017

Polecam zajęcia z Panem Oskarem. Prowadzi je bardzo kompetentnie i w przystępny dla każdego sposób. Jasno potrafi wytłumaczyć każde niewiadome zagadnienie i przy tym jest bardzo cierpliwy. Wykazuje się również ogromną wiedzą i można śmiało zaufać Panu Oskarowi jako nauczycielowi. Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze co ułatwia przyswajanie wiedzy. Posiadałam wielu innych nauczycieli w tym zakresie i mogę zagwarantować, że Pan Oskar jest jedynym z najlepszych w swojej dziedzinie ;)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2017

Z Oskarem spotykam się na ćwiczeniach online na Skypie. Spotykamy się regularnie od około dwóch miesięcy. Jestem bardzo zadowolony z zajęć i zamierzam je kontynuować, bo widzę obiektywny postęp w nauce. Zajęcia są prowadzone w luźny a zarazem profesjonalny sposób. Oskar przygotowuje materiały w sposób różnorodny tak aby zajęcia się nie nudziły. Przesyłane materiały zmuszają do myślenia i poszerzania zasobu słownictwa, o to właśnie mi chodziło najbardziej. Polecam 5/5

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2017

Oskar jest świetnym koepretytorem. Jestem bardzo zadowolona z jego nauczania ponieważ jest bardzo cierpliwy i zawsze przygotowany na zajęcia. Jest też bardzo uprzejmy i miły (: polecam !

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Polecam! jestem bardzo zadowolona...Oskar jest bardzo cierpliwy, zawsze przygotowany do zajęć, uprzejmy i kompetentny. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Chodzę do Oskara od roku,jestem bardzo zadowolony.Jest zawsze przygotowany do zajęć, cierpliwy, zrozumiale tłumaczy. Z czystym sumieniem mogę go polecić, mnie dał wiarę, że mogę się nauczyć języka angielskiego.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2016

Jestem zadowolony z korepetycji z Oskarem. Zawsze był przygotowany do lekcji, robione fiszki podczas lekcji są bardzo przydatne do nauki nowych słówek. Oskar posiada sporą wiedzę i nauczycielską intuicję :-) Polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2016

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Przez rok pracy z Oskarem bardzo wiele się nauczyłem, co pozwoliło mi zdać maturę satysfakcjonująco. Co do terminu zajęć zawsze mogłem znaleźć dogodną dla siebie porę. Oskar jest bardzo profesjonalny. Lekcje prowadzi ciekawie i oferuje wiele dodatkowych materiałów. Polecam! :)

avatar
Viola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2015

Polecam zajęcia z Oskarem, jest zawsze merytorycznie przygotowany i nigdy nie miałam zastrzeżeń co do prowadzenia zajęć. Sama studiuję filologię angielską, a w moim przypadku Oskar okazał się dużą pomocą na pierwszym roku, polecam!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Polecam Oskara. Pełen profesjonalizm. Dzięki niemu zdałem maturę z angielskiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.